3 marca 2021 Akcesoria i przybory fryzjerskie
7 powodów, dla których ludzie przestawiają się na brzytwy Rockwell

Gdziekolwiek spojrzysz, wszędzie jest firma, która twierdzi, że stworzyła najlepszą maszynkę na świecie. Używałeś tej samej maszynki przez całe życie - dlaczego miałbyś ją teraz zmieniać? Zgłębiliśmy temat, aby dowiedzieć się, dlaczego tak wiele osób zmienia maszynki na Rockwell Razors.

1. Ich maszynki zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie. Opatentowany przez firmę Rockwell system regulacji gwarantuje dokładne i wygodne golenie dla każdego rodzaju skóry i zarostu. Ich maszynki pozwalają na delikatną regulację kąta nachylenia i ekspozycji ostrza, dzięki czemu możesz wybrać ustawienie idealne dla Twojej długości włosów, ich grubości lub rodzaju skóry.

2. Zapobiegają powstawaniu wyprysków i wrastających włosków Używając pojedynczych, podwójnych ostrzy zamiast wieloostrzowych maszynek, które ciągną i szarpią, wyświadczasz swojej skórze wielką przysługę. Rockwell wykorzystuje mistrzowsko wyostrzone ostrza, które tną włoski nad powierzchnią skóry, zapobiegając podrażnieniom i wrastaniu włosków.

3. Ich maszynki do golenia są przyjazne dla środowiska i nie zawierają plastiku Plastikowe słomki to jedno, ale niebezpieczne plastikowe maszynki do golenia z wieloma ostrzami są jeszcze trudniejsze do utylizacji. Rockwell rozwiązuje ten problem, oferując nadające się do recyklingu ostrza ze stali nierdzewnej i metalowy sejf na ostrza w każdym zestawie do golenia. Dodatkowo, firma prowadzi program zwrotu zużytych ostrzy, aby ułatwić ludziom recykling zużytych ostrzy.

4. Są łatwe i bezpieczne dla początkujących W przeciwieństwie do tradycyjnych bezpiecznych maszynek, które są trudne w użyciu i wymagają nieco czasu na naukę, nowicjusze mogą płynnie przejść od maszynek wieloostrzowych do golenia, bez ryzyka skaleczenia się przy goleniu. Spróbuj powiedzieć to o jakiejkolwiek innej bezpiecznej maszynce!

5. Zaoszczędzisz fortunę na dłuższą metę Brzytwy na wkłady wieloostrzowe są skandalicznie drogie. Tak, nawet te sprzedawane przez internetowe kluby golenia. Wiąże się to z początkową inwestycją, ale maszynka Rockwell Razor będzie ci służyć przez całe życie i pozwoli ci zaoszczędzić setki dolarów rocznie na goleniu. Wymienne ostrza kosztują zaledwie 0,10$ za sztukę i wystarczają na 4 - 7 golenia.

6. Eksperci są pod wrażeniem Lśniące artykuły w Fast Company, TechCrunch, Esquire i The Independent świadczą o tym, że Rockwell robi coś dobrze. Men's Health nazwał Rockwella "Najlepszym prezentem, jaki możesz sprawić swojej drugiej osobie", a Business Insider ogłosił, że "maszynki sklepowe po prostu nie mogą się z nimi równać". Połącz to z tysiącami recenzji od zachwyconych fanów, a będziesz mieć pewność, że warto zdecydować się na zmianę.

7. Mają obsesję na punkcie szczęścia klientów. 100% gwarancja jakości, 60-dniowa polityka zwrotów z przedpłatą i nieustanna determinacja, aby upewnić się, że każdy klient jest zachwycony swoim doświadczeniem - nic dziwnego, że Rockwell staje się najbardziej uwielbianą firmą golącą na świecie. Ulepsz swoje golenie. Zamów zestaw do golenia Rockwell Shave Kit już dziś

Zobacz również
Akcesoria i przybory fryzjerskie

Jeśli jesteś przyzwyczajony do używania maszynki na wkłady, istnieje prawdopodobieństwo, że w przeszłości Twoja skóra mogła zostać łatwo podrażniona. Dobra wiadomość o używaniu...

Przez lata miliony mężczyzn i kobiet były przekonane, że "więcej znaczy lepiej", jeśli chodzi o liczbę ostrzy w maszynce do golenia. Sprytny marketing jest jednym z powodów, dla których...

Mamy dość firm Big Shave. Miliardy ich plastikowych maszynek do golenia lądują na wysypiskach śmieci. Są one zbyt drogie, ranią naszą skórę i po prostu nie są wygodne. To NIE jest...