3 marca 2021 Akcesoria i przybory fryzjerskie
7 powodów, dla których ludzie przestawiają się na brzytwy Rockwell

Gdziekolwiek spojrzysz, wszędzie jest firma, która twierdzi, że stworzyła najlepszą maszynkę na świecie. Używałeś tej samej maszynki przez całe życie - dlaczego miałbyś ją teraz zmieniać? Zgłębiliśmy temat, aby dowiedzieć się, dlaczego tak wiele osób zmienia maszynki na Rockwell Razors.

1. Ich maszynki zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie. Opatentowany przez firmę Rockwell system regulacji gwarantuje dokładne i wygodne golenie dla każdego rodzaju skóry i zarostu. Ich maszynki pozwalają na delikatną regulację kąta nachylenia i ekspozycji ostrza, dzięki czemu możesz wybrać ustawienie idealne dla Twojej długości włosów, ich grubości lub rodzaju skóry.

2. Zapobiegają powstawaniu wyprysków i wrastających włosków Używając pojedynczych, podwójnych ostrzy zamiast wieloostrzowych maszynek, które ciągną i szarpią, wyświadczasz swojej skórze wielką przysługę. Rockwell wykorzystuje mistrzowsko wyostrzone ostrza, które tną włoski nad powierzchnią skóry, zapobiegając podrażnieniom i wrastaniu włosków.

3. Ich maszynki do golenia są przyjazne dla środowiska i nie zawierają plastiku Plastikowe słomki to jedno, ale niebezpieczne plastikowe maszynki do golenia z wieloma ostrzami są jeszcze trudniejsze do utylizacji. Rockwell rozwiązuje ten problem, oferując nadające się do recyklingu ostrza ze stali nierdzewnej i metalowy sejf na ostrza w każdym zestawie do golenia. Dodatkowo, firma prowadzi program zwrotu zużytych ostrzy, aby ułatwić ludziom recykling zużytych ostrzy.

4. Są łatwe i bezpieczne dla początkujących W przeciwieństwie do tradycyjnych bezpiecznych maszynek, które są trudne w użyciu i wymagają nieco czasu na naukę, nowicjusze mogą płynnie przejść od maszynek wieloostrzowych do golenia, bez ryzyka skaleczenia się przy goleniu. Spróbuj powiedzieć to o jakiejkolwiek innej bezpiecznej maszynce!

5. Zaoszczędzisz fortunę na dłuższą metę Brzytwy na wkłady wieloostrzowe są skandalicznie drogie. Tak, nawet te sprzedawane przez internetowe kluby golenia. Wiąże się to z początkową inwestycją, ale maszynka Rockwell Razor będzie ci służyć przez całe życie i pozwoli ci zaoszczędzić setki dolarów rocznie na goleniu. Wymienne ostrza kosztują zaledwie 0,10$ za sztukę i wystarczają na 4 - 7 golenia.

6. Eksperci są pod wrażeniem Lśniące artykuły w Fast Company, TechCrunch, Esquire i The Independent świadczą o tym, że Rockwell robi coś dobrze. Men's Health nazwał Rockwella "Najlepszym prezentem, jaki możesz sprawić swojej drugiej osobie", a Business Insider ogłosił, że "maszynki sklepowe po prostu nie mogą się z nimi równać". Połącz to z tysiącami recenzji od zachwyconych fanów, a będziesz mieć pewność, że warto zdecydować się na zmianę.

7. Mają obsesję na punkcie szczęścia klientów. 100% gwarancja jakości, 60-dniowa polityka zwrotów z przedpłatą i nieustanna determinacja, aby upewnić się, że każdy klient jest zachwycony swoim doświadczeniem - nic dziwnego, że Rockwell staje się najbardziej uwielbianą firmą golącą na świecie. Ulepsz swoje golenie. Zamów zestaw do golenia Rockwell Shave Kit już dziś

Zobacz również
Akcesoria i przybory fryzjerskie

Jeśli nadal golisz się przy użyciu maszynek na wkłady lub współczesnych maszynek jednorazowych, to tylko dlatego, że nie znasz lepszych rozwiązań. Firmy zajmujące się goleniem wykonują...

Razem to zrobiliśmy! Drodzy Klienci i Informatycy Rockwell, Z radością informujemy, że w tym tygodniu wszystkie zamówienia przedpremierowe Rockwell 6S oraz darmowe maszynki do golenia z...

Jeśli ktoś zna się na męskiej urodzie i męskiej pielęgnacji, to jest to Don Draper. Choć wiele rzeczy zmieniło się w ciągu siedmiu sezonów serialu Mad Men, zawsze pogodny wygląd Dona...