20 maja 2021 Akcesoria i przybory fryzjerskie
5 powodów, dla których powinnaś golić się bezpieczną brzytwą

Jeśli nadal golisz się przy użyciu maszynek na wkłady lub współczesnych maszynek jednorazowych, to tylko dlatego, że nie znasz lepszych rozwiązań. Firmy zajmujące się goleniem wykonują niesamowitą pracę marketingową i przekonują cię, że ich maszynki do golenia są najlepsze.

Prawdę mówiąc nie potrzebujesz 5 lub więcej ostrzy w swojej maszynce do golenia, aby się dokładnie ogolić. Chociaż reklamy mogą sprawić, że będziesz myślał, że tak jest. Co jeśli powiem Ci, że możesz uzyskać lepsze golenie za niższą cenę, używając tylko jednego ostrza.

Wystarczy, że doświadczysz tego raz i już nigdy nie wrócisz do swoich wcześniejszych metod golenia.

5 korzyści z bezpiecznej maszynki do golenia

Koszt - Poświęć chwilę i podlicz ile wydajesz na maszynki do golenia. Wymienne wkłady kosztują około 20 dolarów za pakiet 5 głowic i wymagają ponownego zakupu co około 30 dni, jeśli golisz się regularnie. Zamieniając się na bezpieczną maszynkę do golenia, Twoje koszty maleją. Możesz kupić 100 ostrzy za dużo niższą cenę, a ostrza te wystarczają na dłużej niż myślisz. To jeden ze sposobów, aby włożyć więcej drobnych do kieszeni!

Jakość golenia - Problem z maszynkami wieloostrzowymi polega na tym, że każde ostrze liczy się jako jedno przejście po Twojej skórze. Tak więc, za jednym pociągnięciem masz 3-5 przejść po skórze, w zależności od liczby ostrzy, które masz. Jedyną rzeczą, do której się to przydaje, jest zwiększenie szansy na podrażnienie skóry. Używając bezpiecznej maszynki, masz znacznie większą kontrolę nad goleniem i wymaga ono mniejszej liczby przejść. Dzięki temu golenie jest lepsze, a skóra nie jest podrażniona.

Ochrona środowiska - używając bezpiecznej maszynki do golenia, zmniejszasz również swój wpływ na środowisko. Przy wymianie maszynki musisz pozbyć się tylko jednego ostrza. W przypadku maszynek na wkłady, za każdym razem wyrzucasz mnóstwo plastiku i innych materiałów. Nawet nie biorąc pod uwagę maszynek całkowicie jednorazowych.

Łatwość użycia - przy przechodzeniu na maszynki bezpieczne trzeba się trochę nauczyć. Jednak łatwo jest się tego nauczyć i moim zdaniem golenie się nimi stało się łatwiejsze w porównaniu z nowoczesnymi maszynkami. Uwielbiam poziom precyzji, jaki zapewnia mi bezpieczna maszynka.

Tradycja - Ponieważ z bezpiecznymi maszynkami jest niewielka krzywa uczenia się, staje się to umiejętnością, którą możesz przekazać swoim synom. Szybko może się to stać wspaniałym momentem na budowanie więzi i przejściem w dorosłość. Coś, co twój syn może potem przekazać swoim synom.

A Cut above the Rest

Jeśli jesteś w grze o golenie na mokro od dłuższego czasu, wiesz, że wybór wysokiej jakości bezpiecznej maszynki jest bardzo ważny. Jeśli jesteś nowy w tej dziedzinie, oszczędź sobie kłopotów i wybierz brzytwę wysokiej jakości.

To właśnie tutaj Rockwell Razors naprawdę błyszczy. Od samego początku wspierane są przez entuzjastów golenia na mokro poprzez kampanie na Kickstarterze. Kiedy golący się na mokro jednoczą się za firmą taką jak Rockwell Razors, wiesz bez wątpienia, że tworzą najlepsze produkty.

Gdybym miał wskazać palcem 2 kluczowe obszary, które uwielbiam w Rockwell Razors, byłyby to trwałość i możliwość regulacji. Kiedy trzymasz w rękach maszynkę taką jak Rockwell 6C, od razu możesz stwierdzić, jak bardzo jest wytrzymała.

Najwyższa możliwość regulacji pozwala na uzyskanie golenia dostosowanego do twoich upodobań. To najlepsza rzecz, aby uzyskać dokładne i wygodne golenie - za każdym razem!

Golarka Rockwell 6C w kolorze White Chrome

Podsumowanie

Jeśli dopiero teraz wkraczasz w świat golenia na mokro i bezpiecznych maszynek do golenia, możesz czuć się nieco zniechęcony. Zacznij spokojnie, kup sobie maszynkę Rockwell Razor i krem do golenia. Poćwicz golenie pod kątem 45 stopni a szybko to opanujesz.

Zobacz również
Akcesoria i przybory fryzjerskie

Razem to zrobiliśmy! Drodzy Klienci i Informatycy Rockwell, Z radością informujemy, że w tym tygodniu wszystkie zamówienia przedpremierowe Rockwell 6S oraz darmowe maszynki do golenia z...

Jeśli ktoś zna się na męskiej urodzie i męskiej pielęgnacji, to jest to Don Draper. Choć wiele rzeczy zmieniło się w ciągu siedmiu sezonów serialu Mad Men, zawsze pogodny wygląd Dona...

Para studentów Uniwersytetu Zachodniego stojąca za nowym startupem jest gotowa "rzucić rękawicę" rynkowi golenia męskiego, zwłaszcza wielkim korporacjom stojącym za drogimi jednorazowymi...